Inżynier procesu

Zadania:
  • Nadzór nad powierzonym obszarem produkcyjnym (procesy wytłaczania, lakierowania, drukowania)
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesowej
  • Koordynacja projektów związanych z bieżącą optymalizacją, planowaniem i usprawnianiem procesów produkcyjnych
  • Analiza występujących problemów produkcyjnych oraz działania zmierzające do ich minimalizacji
  • Wdrażanie nowych produktów i narzędzi do produkcji
  • Rozwój oraz koordynowanie nowych projektów w obszarze optymalizacji kosztów
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi partnerami
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarzadzania procesami produkcyjnymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość podstawowych narzędzi wspomagających zarządzanie procesami (diagram Ishikawy, 5why, FTA)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing lub Six Sigma
  Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • System premiowy
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych projektach
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Bogaty pakiety benefitów: opieka medyczna, fundusz socjalny oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w na adres: anika.czochara@bergman-engineering.com

Prosimy również  o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”