Automatyk (Utrzymanie Ruchu)

Zadania:
  • Utrzymanie sprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych
  • Wsparcie w usuwaniu awarii maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych
  • Prace konserwacyjne maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z harmonogramem zawartym w planie konserwacji
  • Udział w projektach modernizacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (profile: elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Wiedza z zakresu elektryki i elektroniki
  • Umiejętność diagnostyki, analizy, układów sterowania maszyn i urządzeń
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość sterowników PLC (Siemens)
  • Samodzielność, zaangażowanie, proaktywność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogaty pakiety benefitów (opieka medyczna, opieka socjalna, ubezpieczenie, pakiet sportowy itp.)
  • Atrakcyjne premie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, ścieżki rozwoju)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."