Automatyk

Automatyk

Zadania:
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na działach wtrysku i montażu
  • Przeprowadzanie bieżących napraw związanych z układami sterowania
  • Programowanie sterowników PLC
  • Realizowanie planów prewencyjnych i przeglądów
  • Udział w projektach dotyczących nowych uruchomień maszyn i urządzeń
  • Udział w aktywnościach związanych z ciągłym doskonaleniem
  Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Roczne doświadczenie zdobyte na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, LS lub Omron)
  • Umiejętności analityczne
  • Proaktywna postawa
  • Gotowość do pracy w zakładzie w Żorach
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej od poniedziałku do piątku
    Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Pakiet benefitów (dodatki urlopowe, świąteczne, rekreacyjne) oraz możliwość uczestnictwa w ubezpieczeniu grupowym i zdrowotnym
  • Pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: mp@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."