Dyrektor projektów budowlanych

Zadania:
  • Nadzorowanie budżetów inwestycyjnych
  • Monitorowanie jakości wykonywanych robót oraz minimalizacja występowania potencjalnych usterek wykonawczych
  • Kontrola pracy podległych zespołów (kierownicy / inżynierowie budowy)
  • Analiza i usprawnianie procesów budowlanych
  • Pozyskiwanie podwykonawców oraz koordynacja ich pracy
  • Kosztorysowanie  oraz wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • Tworzenie i kontrola harmonogramów
  • Pozyskiwanie nowych kontraktów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: instalacje sanitarne i mechaniczne)
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w realizacji inwestycji budowalnych
  • Bardzo dobra znajomość branży instalacyjnej
  • Znajomość programów pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej
  • Gotowość do pracy w bliskich okolicach Poznania
Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."