Dyrektor Utrzymania Ruchu

Zadania:
  • Zarządzanie działem Utrzymania ruchu i remontów w dwóch zakładach produkcyjnych
  • Koordynacja całokształtu prac w celu zapewnienia ciągłości produkcji i realizacji zadań planowanych
  • Zarządzanie budżetem oraz planowanie inwestycji i kosztów w obszarze utrzymania ruchu
  • Inicjowanie, opracowywanie i wdrażanie polityki prewencyjnej dla maszyn,  urządzeń oraz infrastruktury
  • Ciągły rozwój i doskonalenie procesów UR z wykorzystaniem sprawdzonych metod  i narzędzi w celu poprawy efektywności oraz wydajności produkcji
  • Nadzór nad magazynem narzędzi, części zamiennych
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczną
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych
  • Raportowanie wyników działu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, elektryka, automatyka)
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem Utrzymania ruchu, preferowane w zakładach produkcyjnych pracujących w ruchu ciągłym
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu instalacji technologicznych i rurociągów przemysłowych
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu budżetem działu
  • Znajomość narzędzi TPM oraz doświadczenie w ich wdrażaniu
  • Umiejętność komunikacji oraz kierowania zespołem pracowników
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów pakietu MS Office oraz MS Project
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów oraz premiami
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

edyta.jurczak@bergman-engineering.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”