Elektryk utrzymania ruchu

 Zadania:
  • Nadzór techniczny nad powierzonym obszarem produkcyjnym
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn i urządzeń oraz układów sterowania
  • Szybką reakcja na występujące awarie i zapobieganie występowania usterek
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej przestojów i awarii
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych
  • Współpraca z Działem Technologicznym w celu poprawy ergonomii stanowisk pracy oraz modyfikacji urządzeń
  • Kontakt z zewnętrznymi serwisami oraz dostawcami
  Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (obszar utrzymania ruchu lub serwisu)
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, pneumatyki, mechaniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym z dodatkiem płacowym za godzinę
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV
  Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę w nowoczesnym środowisku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym szkolenia językowe oraz dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Mulitsport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: anika.czochara@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."