Główny automatyk

Zadania:
  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych w obszarze automatyki
  • Ustalanie przyczyn przestojów i awarii
  • Diagnozowanie i wprowadzanie modyfikacji w oprogramowaniu maszyn
  • Ustanawianie i realizowanie planów prewencyjnych
  • Kształtowanie charakteru pracy służb utrzymania ruchu w całej grupie
  • Pełnienie nieoficjalnej roli lidera automatyków
  • Wsparcie automatyków w rozwoju kompetencji
  Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i małymi zespołami
  • Umiejętność diagnozowania i programowania sterowników Siemens S7 oraz dedykowanych sieci przemysłowych i paneli operatorskich
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia SEP E1 i E2
  • Komunikatywność, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Gotowość do pracy w zakładzie w Jeleśni
  Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)
  • Pracę 1-zmianową od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowe i.in.
  • Pakiet relokacyjny
  • Pakiet szkoleń miękkich i twardych dopasowanych do indywidualnych potrzeb
  • Realne możliwości na rozwój zawodowy i awans w ramach międzynarodowych struktur

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: mp@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."