Inżynier ds. bezpieczeństwa funkcjonalnego (elektronika)

Zadania:
  • Zapewnienie zgodności produktów z normami bezpieczeństwa, w szczególności IEC 61508
  • Udział w certyfikacji urządzeń energoelektrycznych oraz systemów w zakresie functional safety
  • Udział w tworzeniu i przeprowadzaniu analiz failure mode (FMEDA, FMEA, FTA)
  • Analiza zgodności produktów z normami i standardami wewnętrznymi oraz agencjami
  • Przygotowywanie i nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju produktów energoelektrycznych / elektrycznych / elektronicznych
  • Znajomość norm i procedur związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym
  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszynowego wg normy ISO 13849
  • Mile widziana znajomość metod analiz: FTA, FMEA, FMEDA, HARA
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, w tym pakiet dentystyczny, system mybenefit, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, pakiety na słodycze w automatach, kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Premie roczne
  • Szkolenia rozwojowe i szkolenia językowe
  • Profesjonalne i międzynarodowe środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji polskiej i angielskiej na adres:

edyta.jurczak@bergman-engineering.com

Prosimy również  o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”