Inżynier jakości

Zadania:
  • Utrzymanie jakości produkowanych wyrobów (mieszanek i/lub komponentów i/lub opon)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych dotyczących wyrobów i procesu
  • Planowanie i wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących mających na celu poprawę wyrobów i procesu
  • Przeprowadzanie analiz reklamacji i tworzenie raportów dla klienta
  • Wsparcie w utrzymaniu i rozwoju systemu zarządzania jakością i standardów ISO w ramach ciągłego doskonalenia
  • Wdrażanie nowych materiałów, komponentów oraz produktów
  • Przeprowadzanie audytów procesu i produktu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze jakości procesu, produktu lub klienta
  • Znajomość norm ISO 16 949 (IATF)
  • Praktyczna znajomość PPAP, APQP, FMEA i innych narzędzi jakościowych
  • Dobra znajomość angielskiego, w tym technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, dokładność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 2-3 lat z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy bezpośrednio z klientem
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa, dofinansowanie wczasów)
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: mp@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."