Inżynier procesu montażu

Zadania:
  • Nadzór nad powierzonym obszarem produkcyjnym (procesy montażu)
  • Wdrażanie nowych procesów i produktów do produkcji
  • Inicjowanie działań optymalizacji procesów produkcyjnych, również poprzez automatyzację
  • Rozwój oraz koordynowanie nowych projektów w obszarze montażu
  • Analiza występujących problemów produkcyjnych oraz działania zmierzające do ich minimalizacji
  • Wdrażanie montażowych narzędzi specjalnych oraz systemów kontroli produkcji
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz innymi działami w firmie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, automatyka, mechatronika)
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu organizacji produkcji, procesu montażu, automatyki przemysłowej
  • Znajomość programów CAD (AutoCad, SolidEdge lub NX)
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (TPM, VSM, VSD)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogaty pakiety benefitów (medyczny, socjalny, sportowy, itp.)
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, ścieżki rozwoju)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com
Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."