Inżynier procesu

Zadania:

  • Bieżący nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych (montaż manualny/ półautomatyczny/ automatyczny)
  • Wdrażanie nowych procesów i produktów do produkcji seryjnej
  • Optymalizowanie procesów oraz stanowisk pracy
  • Planowanie oraz wprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Opracowywanie dokumentacji inżynieryjnej i technologicznej
  • Proponowanie i analizowanie rozwiązań technicznych dla zmian seryjnych
  • Prowadzenie szkoleń dot. nowej dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Umiejętność czytania i opracowywania dokumentacji technicznej (FMEA, list materiałowych)
  • Znajomość narzędzi optymalizujących produkcji
  • Znajomość pakietu MS-Office, mile widziana znajomość SAP R/3
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę (pierwszą na okres 12 miesięcy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie obiadów)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: monika.paciorkowska@bergman-engineering.com