Inżynier projektu (automatyka/pneumatyka)

Zadania:
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami (praca na celach sprzedażowych)
  • Obsługa klientów - podejście projektowe (od wsparcia ofertowego po dostarczenie gotowych rozwiązań)
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę rozwiązań
  • Prezentowanie oferowanych produktów, rozwiązań i usług
  • Badanie potrzeb rynkowych w zakresie rozwoju produktów oferowanych przez firmę
  • Wsparcie merytoryczne klientów
  Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budowa maszyn, mechanika lub automatyka
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży lub doradztwa technicznego
  • Doświadczenie w konstruowaniu będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza techniczna z zakresu pneumatyki
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność doradztwa i przekonywania
  • Prawo jazdy kat. B
  Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: komputer osobisty, telefon komórkowy, samochód
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, szkolenia, kartę sportową, zasiłek urlopowy, lekcje języka angielskiego, samochód do użytku prywatnego
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Pełny program wdrożeniowy we wstępnym okresie zatrudniania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”