Inżynier serwisu z językiem angielskim

Zadania:
  • Udział w uruchomieniach systemów do obróbki cieplnej metali u klienta na terenie Polski i zagranicy
  • Testy systemów w siedzibie firmy
  • Wizyty serwisowe systemów do obróbki cieplnej metali
  • Szybkie rozwiązywanie problemów wynikających z eksploatacji systemów do obróbki cieplnej metali
  • Doradztwo serwisowe, wsparcie techniczne klientów
  Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub serwisie maszyn / automatyki
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: elektryka, automatyka lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientami
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych oraz międzynarodowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana wiedza techniczna z zakresu urządzeń, systemów automatyki do obróbki cieplnej metali
  • Orientacja na klienta
  • Samodzielność w działaniu
  Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia zawodowe, kursy językowe w siedzibie firmy
  • Pracę we wspierającym przyjaznym zespole
  • Udział w ciekawych projektach w Polsce i zagranicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres:

edyta.jurczak@bergman-engineering.com

Prosimy również o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”