Inżynier utrzymania ruchu

 Zadania:
  • Nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń w firmie
  • Usuwanie skutków awarii mechanicznych i elektrycznych maszyn i urządzeń przy wsparciu firm serwisowych
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych
  • Opracowywanie list części zamiennych i zarządzanie nimi
  • Opracowywanie planu remontów i konserwacji
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Przeciwdziałanie awariom
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, techniczne, mile widziana automatyka lub elektronika
  • Doświadczenie w pracach związanych z utrzymaniem ruchu, remontami maszyn i urządzeń
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zasad budowy i działania urządzeń oraz elementów elektroniki, elektryki, pneumatyki
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD/Inventor
    Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w przyjaznym środowisku
  • Pracę w jednym z najnowocześniejszych europejskich zakładów produkcji spożywczej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: paulina.schodowska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."