Kierownik kontroli jakości

Zadania:
  • Odpowiedzialność i nadzór nad zespołem Kontroli jakości w obszarze Lakierni
  • Analiza niezgodności produktu
  • Definiowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Wdrażanie narzędzi i procedur mających na celu poprawę organizacji pracy, wydajności oraz efektywności
  • Udział w audytach u klienta
 Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Kontroli jakości
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wymagana znajomość tematyki lakierowania, zabezpieczeń antykorozyjnych
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość narzędzi Lean manufacturing, w szczególności 8D
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
 Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Interesującą i rozwijającą pracę
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, karta Multisport)
  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: edyta.jurczak@bergman-engineering.com

Prosimy również o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”