Konstruktor elektryk

Zadania:
  • Konstruowanie układów elektrycznych w pojazdach
  • Dobór komponentów oraz tworzenie list części elektrycznych tworzących grupy sprzedażowe
  • Kompleksowa realizacja projektu od koncepcji po wdrożenie i testy
  • Weryfikacja tworzonych rozwiązań z bazą danych zlecenia montażowego
  • Tworzenie dokumentacji elektrycznej (plany połączeń, wiązki kablowe, schematy rozłożenia wiązek)
  • Współpraca z działami produkcji w dziedzinie elektryki i elektroniki
  • Udział w spotkaniach z klientami
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, automatyka, elektrotechnika, mechatronika)
  • Doświadczenia w projektowaniu rozwiązań dla branży motoryzacyjnej lub maszynowej
  • Znajomość jednego ze środowisk: EB-Cable, Eplan/Ruplan, CATIA, SEE Electrical lub/i pokrewnych
  • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana znajomość LogiCAD, LDorado, Matlab/Simulink
  • Gotowość do podróży służbowych (Polska i Europa)
  • Gotowość do pracy w Poznaniu lub Starachowicach
  Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 3 lat (z możliwością nawiązania stałej współpracy), pierwsza umowa na 12 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5.000 do 7.500 zł netto (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, zasiłek urlopowy, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa
  • Pracę dla klienta firmy Bergman
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej i niemieckiej na adres: edyta.jurczak@bergman-engineering.com

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”