Konstruktor (mechanika pojazdowa)

Zadania:
  • Projektowanie systemów mechanicznych pojazdów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Całościowa realizacja projektu od fazy koncepcji po wdrożenie i testy
  • Tworzenie list materiałowych i aktualizowanie istniejącej dokumentacji
  • Rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych
  • Udział w spotkaniach z klientem
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z firmami zewnętrznymi
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne)
  • Doświadczenia zawodowe w projektowaniu (junior/specjalista – do 3 lat, senior – powyżej 3 lat)
  • Znajomość programów CAD: Catia v5
  • Wiedza z zakresu technologii materiałowych (tworzywa sztuczne, metale)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gotowość do podróży służbowych (Polska i Europa)
  Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 3 lat z możliwością nawiązania stałej współpracy, pierwsza umowa na 12 miesięcy
  • Wynagrodzenie w wysokości do 6.000 zł netto (junior/specjalista do 3 lat dośw.) i do 7.500 zł netto (senior) na umowie o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, zasiłek urlopowy, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Pracę dla klienta firmy Bergman
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."