Konstruktor wiodący

Zadania:
  • Nadzór konstruktorski
  • Odpowiedzialność za utrzymanie sprawnej komunikacji w zespołach branżowych i podwykonawczych
  • Współpraca z kierownikiem projektu w przygotowywaniu dokumentacji konstrukcyjnych i technologicznych m.in. dokumentacji przyrządów do zgrzewania i spawania karoserii oraz innych części samochodowych i dokumentacji kompletnych cel spawalniczych i stanowisk w liniach zrobotyzowanych i ręcznych
  • Opracowanie projektu konstrukcyjnego poprzez analizę danych wejściowych
  • Przygotowanie merytorycznej części projektu zgodnie z potrzebami potencjalnego klienta
  • Nadzór terminowości i przebiegu poszczególnych zadań
  • Organizacja pracy własnej oraz planowanie zadań dla zespołu projektowego
  • Minimalizacja prawdopodobieństwa wystąpienia wad i usterek na wszystkich etapach realizacji kontraktu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu mechaniki i budowy maszyn/automatyki i robotyki/mechatroniki/elektrotechniki
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem lub predyspozycje liderskie
  • Bardzo dobra znajomość jednego z programów: Catia V5, Creo, Inventor, NX
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • Gotowość do pracy w biurze w Poznaniu
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów konstrukcyjnych
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:
  • Pracę przy ciekawych, ambitnych projektach w branży automotive
  • Pracę w zgranym, doświadczonym zespole i miłej atmosferze
  • Stabilne warunki zatrudnienia w stale rozwijającej się firmie – umowa o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata)
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość indywidualnego rozwoju poprzez system szkoleń
  • Kartę Multisport
  • Szkolenia językowe (angielski, niemiecki)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: paulina.schodowska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."