Kontroler jakości

Jeśli:
  • Jesteś gotowy/a by podjąć pracę od czerwca lub lipca na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Nie boisz się pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (sporadycznie w sobotę za dodatkowym wynagrodzeniem)
  • Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości (mile widziane)
  Zapraszamy do wysyłania CV!     Twoje zadania:
  • Sprawdzanie poprawności kształtu produkowanych komponentów
  • Umieszczanie ich w przyrządzie kontrolno-pomiarowym
  • Ocena wizualna pod kątem uszkodzeń mechanicznych
  • Potwierdzanie poprawności kontrolowanych komponentów
  Oferujemy:
  • Pełne szkolenie stanowiskowe
  • Wynagrodzenie na poziomie 2.200 – 2.500 zł netto
  • Elastyczne formy współpracy do wyboru: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Przy umowie o pracę pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie okularów korekcyjnych)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."