Lider obszaru planowania produkcji

Zadania:
  • Tworzenie planów produkcji oraz nadzór nad pracą zespołu w tym obszarze
  • Dbanie o stały rozwój podległych pracowników
  • Współpraca z innymi obszarami firmy (planowanie materiałowe, magazyn, produkcja)
  • Analizowanie prognoz oraz przychodzących zamówień
  • Praca w systemie ERP, w tym nadzór nad jego funkcjonalnością
  • Udział w projektach ciągłego doskonalenia procesów biznesowych i komunikacji
  Oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów lub planowaniu produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość standardów pracy w środowisku międzynarodowym
    Nasz klient oferuje:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w ramach umowy o pracę
  • Udział w ciekawych projektach i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie pakietów sportowych, dofinansowanie wczasów i posiłków)
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: mp@bergman-engineering.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”