Młodszy technolog

Opis stanowiska:
  • Tworzenie rysunków oraz parametrów narzędzi skrawających
  • Aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Uzupełnianie danych w pakiecie technologicznym (informacji z rysunku złożenia i detali, zdjęć półwyrobów, przyrządów i narzędzi)
  • Inwentaryzacja narzędzi obróbczych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: budowa maszyn, obróbka skrawaniem, mechatronika itp.)
  • Kilkumiesięczne doświadczenie zawodowe (również w postaci staży i praktyk), mile widziane doświadczenie związane z obróbką skrawaniem
  • Znajomość narzędzi skrawających i umiejętność ich doboru
  • Znajomość programu CAD: Catia
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego potrzebna do pracy z rysunkami/dokumentacją techniczną
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę bądź B2B
  • Zatrudnienie na okres roku z możliwością przedłużenia
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatek wakacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."