Monter – Supervisor

Zadania:
  • Koordynacja prac związanych z montażem kompensatorów – praca w ramach delegacji na całym świecie
  • Nadzór nad zespołami monterów
  • Kontakt z klientem na budowie
  • Udział w dokonywaniu obmiarów oraz odbiorze prac
  • Możliwość pracy przy produkcji kompensatorów w siedzibie klienta w Niemczech w przerwach między wyjazdami zagranicznymi
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w montażu elementów
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Orientacja na cel, profesjonalizm oraz pewność siebie
  • Umiejętność nadzorowania zespołu monterów
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Znajomość branży elektrowni będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Duża elastyczność i gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych, w tym poza Europę
Oferujemy:
  • Pracę dla renomowanej niemieckiej firmy, lidera w swoim segmencie rynku na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Stabilne zatrudnienie, gwarancję ciągłości projektów
  • Pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 18 EUR brutto/godzinę, do tego ustawowe diety

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:(urszula.kliszcz@bergman-gmbh.de)

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."