Operator CNC

Zadania:
  • Obsługa maszyn CNC i ewentualne wprowadzanie modyfikacji do programów CNC
  • Kontrola jakości i pomiar obrabianego detalu
  • Ustawianie, naprawa i wymiana narzędzi
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC: szlifierkami lub tokarkami lub frezerkami
  • Znajomość co najmniej jednego z systemów: FANUC, HAIDENHEIN, SINUMERIK810, MAZATROL, CAMT-2/FACOR
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Gotowość do relokacji do Niemiec
Nasz klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (2000 – 3000€ brutto)
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o niemiecką umowę o pracę lub kontrakt z Bergman Deutschland
  • Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania przez Bergman Deutschland
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. polskim i niemieckim na adres:(Urszula.Kliszcz@bergman-gmbh.de)

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”