Operator frezarek CNC

Zadania:
  • Obsługa maszyn CNC (frezarskich centrów obróbczych)
  • Kontrola jakości i pomiar obrabianego detalu
  • Ustawianie, konserwacja i wymiana narzędzi
  • Dokumentacja wykonywanej pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC lub centrami obróbczymi
  • Znajomość sterowania Siemens Sinumerik 840D
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Gotowość do relokacji do Niemiec (Badenia-Wirtembergia, okolice miasta Ulm)
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach (do 48 godzin tygodniowo)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15-16 € brutto/za godzinę
  • Zatrudnienie przez Bergman Deutschland GmbH na podstawie niemieckiej umowy o pracę przez okres 3 miesięcy
  • Darmowe zakwaterowanie podczas zatrudnienia przez Bergman Deutschland GmbH
  • Po okresie 3 miesięcy zatrudnienie bezpośrednio u klienta, z możliwością uczestnictwa w kursie językowym
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. polskim i niemieckim na adres:(pawel.czekanski@bergman-gmbh.de)

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Petrażyckiego 57 oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Stromstrasse 1, będące administratorami moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany, że administratorami moich danych osobowych są Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Petrażyckiego 57 oraz Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Stromstrasse 1.“