Programista – Operator CNC

Zadania:
  • Programowanie oraz obsługa maszyn CNC (tokarek lub frezarek)
  • Praca z rysunkiem technicznym i z narzędziami pomiarowymi
  • Obliczanie parametrów obróbki z uwzględnieniem właściwości materiałów (metal)
  • Tworzenie programów z pulpitu maszyny oraz z wykorzystaniem oprogramowania Solid CAM
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie zawodowe/ techniczne
  • Znajomość sterowania Fanuc i/ lub Heidenhain
  • Doświadczenie w obsłudze tokarek i/lub frezarek
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność programowania maszyn CNC z wykorzystaniem Solid CAM
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Gotowość do relokacji do Niemiec i podjęcia pracy w okolicy Hamburga
  • Gotowość do pracy 3- zmianowej
Nasz klient oferuje:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 15 - 17 euro brutto
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę przez cały okres pracy
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. polskim i niemieckim na adres:(urszula.kliszcz@bergman-gmbh.de)

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Petrażyckiego 57 oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Stromstrasse 1, będące administratorami moich danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany, że administratorami moich danych osobowych są Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Petrażyckiego 57 oraz Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Stromstrasse 1.“