Project Buyer

Zadania:
  • Wybór dostawców z istniejącego panelu dostawców
  • Zarządzanie procesem ofertowania dostawców
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Ścisła współpraca z dostawcą w trakcie trwania projektu: nadzór nad jakością i terminowością, monitorowanie kosztów
  • Współpraca z zakupowcami danych kategorii produktowych w ramach projektu
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podjęcia pracy na zasadzie kontraktu na okres 6 miesięcy
  • Gotowość do pracy w Wałbrzychu
  Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 800 zł brutto / dzień (umowa zlecenie) lub 800 zł netto / dzień (B2B)
  • Elastyczne formy współpracy do wyboru: B2B lub umowa zlecenie
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość udziału w różnorodnych projektach i kształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."