Project Supply Chain Specialist

Zadania:
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw dla nowych projektów (wdrożenia nowych produktów, transfer technologii, zmiany inżynieryjnych)
  • Definiowanie optymalnych rozwiązań w obszarze łańcucha dostaw
  • Definiowanie i zatwierdzanie wymagań dla dostawców materiałów, oprzyrządowania i usług
  • Współpraca z dostawcami i rozwijanie ich w obrębie firmowych standardów i procedur
  • Implementacja, aktualizacja i nadzór nad FMEA w zakresie logistyki nowych projektów
  • Współpraca z członkami zespołów projektowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w pracy projektowej
  • Znajomość SAP w obszarze logistyki
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podjęcia pracy na zasadzie kontraktu na okres 6 miesięcy
  • Gotowość do pracy w Chrzanowie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 90 – 100 zł netto na fvat na godzinę (ok. 16 000 zł netto miesięcznie)
  • Elastyczne formy współpracy do wyboru: B2B, umowa zlecenie
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość udziału w różnorodnych projektach i kształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej i niemieckiej na adres: mp@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."