Specjalista ds. serwisu

Zadania:
  • Instalacja i przeglądy zasilaczy UPS oraz agregatów prądotwórczych w siedzibach Klientów
  • Usuwanie występujących awarii
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Przygotowywanie raportów, praca w systemie CRM oraz modułach serwisowych klientów
  • Wsparcie techniczne dla Klientów
  • Praca na terenie Polski południowo-zachodniej
  Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (również z postaci odbytych staży/praktyk)
  • Wiedza z zakresu energoelektroniki, instalacji elektrycznych oraz zabezpieczeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP kat. E do 1kV
  • Gotowość do odbywania jednodniowych wyjazdów służbowych
  Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w zachodniej części Wrocławia
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości do 4 500 zł brutto dla osób bez doświadczenia z urządzeniami zasilania gwarantowanego bądź do 7 000 zł brutto z wyżej wskazanym doświadczeniem
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach technicznych
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, narzędzia serwisowe, ubranie robocze)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: mp@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."