Specjalista ds. optymalizacji procesów

Zadania:
  • Ciągłe doskonalenie i samodzielne prowadzenie projektów optymalizacyjnych procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing oraz promowanie innowacyjności
  • Prowadzenie audytów procesów i inicjowanie usprawnień
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • Wprowadzenie i promowanie kultury ciągłego doskonalenia
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (inżynier procesu, inżynier optymalizacji, Lean Manufacturing itp.)
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i prowadzeniu projektów usprawniających
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w okolicach Namysłowa (ok. 20 km)
  Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ZFŚS, szkolenia, pracowniczy system emerytalny
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju przy realizacji projektów na miejscu i w siostrzanych spółkach za granicą
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej i niemieckiej na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57.”