Specjalista ds. systemu zarządzania jakością (lotnictwo)

Zadania:
  • Odpowiedzialność za wdrożenie norm i procedur związanych z certyfikacją AS 9100
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie wdrażanej certyfikacji
  • Nadzorowanie oraz opracowanie dokumentacji jakościowej
  • Koordynacja działań korygujących
  • Nadzór jakościowy nowo uruchamianej produkcji: przygotowanie i nadzór całą dokumentację techniczną (rysunki techniczne, karty kontrolne, FMEA, PPAP, itp.)
  • Dążenie do ciągłego ulepszania procesów produkcyjnych pod kątem jakości
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 5-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym we wdrażaniu norm ISO
  • Znajomość norm i standardów w branży lotniczej (AS9100)
  • Mile wdziane posiadanie certyfikatu AS13001
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka technicznego
  Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (na czas nieokreślony po 6-miesięcznym okresie próbnym)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju
  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."