Starszy technolog

Zadania:
  • Pełnienie roli lidera zespołu projektowego
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej procesu montażu maszyn produkcyjnych
  • Standaryzacja technologii produkcji maszyn
  • Stworzenie instrukcji  montażu maszyn
  • Analiza dokumentacji technologicznej i rysunków technicznych
  • Optymalizacja procesu technologicznego z minimalizacją usterek w funkcjonowaniu maszyn oraz ich instalacji i eksploracji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budowa maszyn)
  • 3 – 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku inżyniera procesu lub technologa montażu
  • Znajomość procesu montażu maszyn produkcyjnych
  • Podstawowa wiedza na temat schematów mechanicznych i elektrycznych występujących w maszynach
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technologicznej
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na odczytywanie schematów i dokumentacji procesowej
  • Znajomość programów CAD
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Gotowość do pracy w Radomiu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę bądź B2B
  • Zatrudnienie na okres roku z możliwością przedłużenia do dwóch lat
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży maszynowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatek wakacyjny, karta sportowa, ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."