Technolog napraw

Zadania:
  • Tworzenie i ulepszanie technologii naprawy silników
  • Ustalanie i utrzymywanie standardów produkcji oraz identyfikowanie i rozwiązywanie niezgodności
  • Tworzenie i aktualizowanie instrukcji napraw
  • Ustalanie programu naprawy dla poszczególnych komponentów – aktywna współpraca z inżynierami w celu usprawnienia procesu projektowania
  • Kontrola jakości procesu wytwarzania
  • Prowadzenie i rozwój pracy standardowej dot. dokumentacji technicznej napraw
  Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki i budowy maszyn, lotnictwa lub podobnej
  • Roczne doświadczenie na stanowisku Technologa
  • Znajomość jednego z procesów produkcyjnych: obróbka cieplna, obróbka mechaniczna, spawanie
  • Mile widziana znajomość NDT
  • Znajomość programu AutoCAD, Unigraphics lub Catia
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, rozumienie rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 2 lat z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży lotniczej w Rzeszowie Pratt&Whitney
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczeni grupowe, karta sportowa, dofinansowanie wczasów)
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji angielskiej i niemieckiej na adres: mp@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zarówno w bieżącej rekrutacji jak również po jej zakończeniu, w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Jestem poinformowany/poinformowana, że administratorami moich danych osobowych jest Bergman Engineering Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu ul. L. Petrażyckiego 57."