Technolog oprzyrządowania

Zadania:
  • Opracowywanie procesów wytwarzania specjalnego oprzyrządowania produkcyjnego z wykorzystaniem programu SAP
  • Techniczne wsparcie dla linii produkcyjnych
  • Współpraca z technologami i pracownikami wydziału produkcyjnego w zakresie realizowanych zadań
  • Modyfikowanie anglojęzycznej dokumentacji konstrukcyjnej i dostosowywanie jej do bieżących potrzeb produkcji
  • Zapewnianie i utrzymywanie standardów BHP na stanowisku pracy
  • Modelowanie 3D w systemie NX i CATIA złożeń oraz elementów oprzyrządowania specjalnego (do 25% czasu pracy)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w zakresie projektowania procesów technologicznych, programowania maszyn CNC
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość przynajmniej jednego z procesów: obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, spawanie, lutowanie, malowanie, pokrycia specjalne, NDT
  • Dobra znajomość oprogramowania CATIA i NX (CAD, CAM)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Mile wiedziana wiedza z zakresu układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w Rzeszowie
  • Otwartość na pracę w systemie 2-zmianowym (7-15, 11-19)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę bądź B2B (własna działalność gospodarcza)
  • Zatrudnienie na okres roku z możliwością przedłużenia współpracy
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży lotniczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatek wakacyjny
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: paulina.schodowska@bergman-engineering.com

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”