Technolog spawalnictwa

Zadania:
  • Wdrożenie procesów spawania dla nowych części
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Opracowywanie i optymalizowanie procesów spawalniczych
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej
  • Elektronizacja technologii z wersji papierowej
  • Przegląd technologii pod kątem kompletności i zgodności z wymaganiami bezpiecznej pracy
  • Wspieranie innych technologów w dziale
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Znajomość przynajmniej jednego procesu spawalniczego (TIG, plazmowego, laserowego, wiązką elektronów)
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD (mile widziane Catia)
  • Znajomość pakietu MS  Office
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w Rzeszowie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę bądź B2B
  • Zatrudnienie na okres roku z możliwością przedłużenia
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie na poziomie do 5.700 zł brutto
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: katarzyna.staniszewska@bergman-engineering.com

Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."