Case study - Westerberg

Co osiągnęliśmy?

Znaleźliśmy odpowiedniego kandydata w bardzo krótkim czasie. Od podania profilu kandydata do podpisania umowy minęły tylko 2 tygodnie, co jest imponującym wynikiem w tego typu rekrutacjach.

O Westerberg

Firma jest wiodącym producentem zasilania urządzeń przemysłowych. W ofercie znajdują się rozwiązania OEM, które powstają na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Oczekiwania i cele klienta

Nasz klient poszukiwał do swojego zespołu inżyniera ds. wdrożeń. Dotychczasowe próby rekrutacyjne nie zaowocowały znalezieniem odpowiednich kandydatów, co skłoniło firmę do skierowania zapytania do naszego zespołu. W kontekście działalności w branży bateryjnej poszukiwana była osoba o solidnych kwalifikacjach, posiadająca doświadczenie w efektywnym wprowadzaniu projektów pakietów baterii do procesów produkcyjnych. Istotnym czynnikiem dla naszego klienta było posiadanie przez kandydata solidnego wykształcenia w dziedzinie elektroniki oraz pogłębionej wiedzy dotyczącej technologii baterii litowo-jonowych.

Nasze podejście

Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu rekrutacyjnego, udało nam się zlokalizować odpowiednich kandydatów w ciągu zaledwie dwóch tygodni i skierować ich do klienta. Efektywna współpraca z naszym klientem oraz szybkie działanie zaowocowały podpisaniem umowy przez firmę Westerberg z jednym z kandydatów, zaledwie w przeciągu dwóch tygodni od przedstawienia przez nas ich profilu. Nasza wspólna praca i dążenie do znalezienia idealnego kandydata na dane stanowisko umożliwiły nam sfinalizowanie rekrutacji w rekordowo krótkim czasie, a także zbudowanie solidnej relacji biznesowej z naszym klientem, otwierając drogę do długoterminowej współpracy.