Dla biznesu

Dla biznesu

Jesteśmy firmą inżynierską i rekrutacyjną z bogatym portfolio zrealizowanych projektów. Lata rozwoju i dostosowywania się do wciąż rosnących wymagań rynku zaowocowały współpracą z różnorodnymi klientami i na rozmaitych polach. Z dumą możemy stwierdzić, że każdej z naszych realizacji przyświecał jeden nadrzędny cel – dostarczyć jak najbezpieczniejszą i niezawodną usługę.

Contracting

Oferujemy międzynarodową platformę wymiany unikalnych kompetencji inżynieryjnych. Contracting inżynierów Bergman Engineering to rozwiązanie biznesowe wspierające realizację innowacyjnych i zaawansowanych projektów.

Szczegóły

Rekrutacja

Zatrudnienie eksperckie stanowi dostęp do unikalnej wiedzy i kompetencji dla wielu branż działających w obszarze inżynierii i nowych technologii.

Szczegóły

Redukcja absencji

Obniżenie absencji o 1-2% przynosi oszczędności od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych rocznie, poprawia kondycję finansową firmy, oraz umożliwia skuteczne planowanie w obszarze zasobów ludzkich.

Szczegóły

Projekty Inżynieryjne

Bergman Engineering wspiera bądź realizuje samodzielnie projekty techniczne, które stają się motorem napędowym dla technologii i innowacji.

Szczegóły

Centra badawczo- rozwojowe (R&D)

Dostęp do wiedzy, kompetencji i odpowiedniej kadry stanowi o sukcesie firm. Rozwój sektora badawczo-rozwojowego przy obecnych możliwościach rynku to ścieżka szybkiego rozwoju.

Szczegóły