Dla biznesu

Projekty inżynieryjne

Wspieramy bądź realizujemy samodzielnie projekty techniczne. Przygotowujemy dokumentację, procesy technologiczne, wycenę kosztów materiałów oraz pracy. Zaplecze techniczne i wiedza pozwala nam m.in. na przygotowanie pełnej dokumentacji, modelów 3D oraz modelowanie z 3D na 2D.

Nasi inżynierowie-konstruktorzy różnych specjalizacji, pracujący na programach CATIA, CAD, INVENTOR AUTODESK, oraz technolodzy realizują zadania dla przemysłu cywilnego i zbrojeniowego.

Eksperci branżowi posiadają wiedzę i doświadczenie w realizacji specjalistycznych projektów dla zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw w następujących gałęziach przemysłu:

  • paliwowo-energetycznym,
  • elektromaszynowym,
  • chemicznym.

Współpracujemy także z największymi firmami w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, ciężkim.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne przygotowanie projektu: od fazy koncepcyjnej po przygotowanie do produkcji. Dysponując kadrą o unikatowych kwalifikacjach zawodowych, cechujemy się profesjonalizmem, dużą elastycznością w zakresie terminowości oraz warunków cenowych.

Zależy nam, aby nasi Klienci koncentrowali się zawsze na rzeczach najważniejszych z punktu widzenia prowadzonej przez nich działalności.