Dla mediów

Informacje prasowe i aktualności

Certyfikat ISO 9001:2015 jest w naszych rękach! 

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy prestiżowy Certyfikat ISO 9001:2015! 🎉 Stanowi on potwierdzenie wdrożenia i utrzymania przez nas zintegrowanego systemu zarządzania jakością, zgodnego z międzynarodową normą: ISO 9001:2015 w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych, outsourcingu i projektów inżynieryjnych. Jest to kolejny… Czytaj więcej

Rafał Trzaska prelegentem na „SMART INDUSTRY REVOLUTION 2022”

Nasz Dyrektor Operacyjny Rafał Trzaska wystąpił jako prelegent na konferencji „SMART INDUSTRY REVOLUTION 2022” w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej  💪🚀 Opowiadał on o transformacji cyfrowej na przykładzie Stanversity – globalnego programu studiów menedżerskich Przemysłu 4.0.

Bergman Engineering na SMART INDUSTRY REVOLUTION 2022

W dniach 13-14 czerwca 2022 braliśmy udział w konferencji SMART INDUSTRY REVOLUTION 2022, której mieliśmy przyjemność być oficjalnym partnerem 💪🚀 Wydarzenie organizowane było w Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej. Mieliśmy okazję porozmawiać między innymi o tym, czy przemysł 4.0 to jedyna… Czytaj więcej

Masz pytanie? Wypełnij formularz!

Odpiszemy jak najszybciej.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o. w celu przeslania mi ofert pracy oraz na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

   - Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu marketingu usług oferowanych przez administratora danych.

   Kontakt dla mediów

   BERGMAN ENGINEERING Sp. z o.o.
   ul. L. Petrażyckiego 57
   52-434 Wrocław

   Biuro
   (8-16)
   Rekrutacja (8-16)
   Obsługa klienta (8-16)
   Logo-Bergman-Engineering

   Copyright © 2018 Bergman Engineering
   Wszelkie prawa zastrzeżone.