Dla mediów

Informacje prasowe i aktualności

Robotech – Robotics Technology Conference

Serdecznie zapraszamy na konferencję Robotech, podczas której Tomasz Szpikowski, prezes Bergman Engineering, wygłosi prelekcję na temat Architektury cyberbezpieczeństwa dla robotyki i linii produkcyjnych. Do zobaczenia!

Spotkanie z delegacją koreańskich firm lotniczych

19 lipca prezes Bergman Engineering Tomasz Szpikowski, podzielił się wiedzą na temat rynku pracy w województwie podkarpackim na spotkaniu z przedstawicielami koreańskich firm lotniczych. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak dużego wydarzenia organizowanego przez Dolinę Lotniczą w Rzeszowie.

Zacznij szukać – gdzie biznes spotyka się z życiem

Tomasz Szpikowski był gościem spotkania pod tytułem Zacznij szukać – gdzie biznes spotyka się z życiem. Prezes Bergman Engineering został zaproszony przez Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie ,,Szopka” w Rzeszowie aby opowiedzieć o swojej drodze od założenia Work Service do bycia prezesem…
Czytaj więcej

Drużyna Bergman Engineering w Biegu Firmowym

19 maja pięcioosobowy zespół reprezentował Bergman Engineering podczas charytatywnej imprezy sportowej organizowanej przez Bieg Firmowy. Marcinowi, Edycie, Monice, Krzyśkowi oraz Tomkowi udało się w doskonałym czasie pokonać dystans 25 km. Każdy przebiegnięty kilometr wspierał finansowo podopiecznych fundacji Everest. Bardzo cieszymy się,…
Czytaj więcej

Kontakt dla mediów

BERGMAN ENGINEERING Sp. z o.o.
ul. L. Petrażyckiego 57
52-434 Wrocław

Jestem PracownikiemPracodawcą
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o. w celu przeslania mi ofert pracy oraz na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu marketingu usług oferowanych przez administratora danych.