Dla mediów

Informacje prasowe i aktualności

Konferencja Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej

20 listopada braliśmy udział w panelu dyskusujnym, na konferencji organizowanej przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. Nasz prezes, Tomasz Szpikowski, wypowiadał się na temat aktywności polskich przedsiębiorców na rynku niemieckim. W czasie debaty poruszane były również kwestie dotyczące planów działania na innych rynkach zagranicznych….
Czytaj więcej

10-lecie Forum Edukacji Biznesowej

26 października 2018r koło naukowe Forum Edukacji Biznesowej, działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu świętowało swoje dziesięciolecie. Gościem specjalnym wydarzenia był prof. zw. dr hab. inż. Janusz Filipiak, Założyciel i Prezes Zarządu Comarch S.A. Podczas wystąpienia, Profesor opowiadał na czym polega współczesny…
Czytaj więcej

Robotech – Robotics Technology Conference

Serdecznie zapraszamy na konferencję Robotech, podczas której Tomasz Szpikowski, prezes Bergman Engineering, wygłosi prelekcję na temat Architektury cyberbezpieczeństwa dla robotyki i linii produkcyjnych. Do zobaczenia!

Spotkanie z delegacją koreańskich firm lotniczych

19 lipca prezes Bergman Engineering Tomasz Szpikowski, podzielił się wiedzą na temat rynku pracy w województwie podkarpackim na spotkaniu z przedstawicielami koreańskich firm lotniczych. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak dużego wydarzenia organizowanego przez Dolinę Lotniczą w Rzeszowie.

Zacznij szukać – gdzie biznes spotyka się z życiem

Tomasz Szpikowski był gościem spotkania pod tytułem Zacznij szukać – gdzie biznes spotyka się z życiem. Prezes Bergman Engineering został zaproszony przez Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie ,,Szopka” w Rzeszowie aby opowiedzieć o swojej drodze od założenia Work Service do bycia prezesem…
Czytaj więcej

Kontakt dla mediów

BERGMAN ENGINEERING Sp. z o.o.
ul. L. Petrażyckiego 57
52-434 Wrocław

Jestem PracownikiemPracodawcą
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bergman Engineering Sp. z o.o. w celu przeslania mi ofert pracy oraz na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu marketingu usług oferowanych przez administratora danych.