Oferty pracy

Inżynier procesu ds. nowych uruchomień
wielkopolskie
/ Poznań

Nr ref.: IPUP/AC/0219

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system premiowym (premie roczne oraz świąteczne)
  • Zatrudnienie w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (zadaniowy czas pracy)
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę w nowoczesnym środowisku
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiety socjalne)
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zadania:

  • Wdrażanie do produkcji nowych wyrobów na nowych i istniejących liniach produkcyjnych
  • Uruchamianie nowych maszyn przy zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jakości i wydajności
  • Aktywny udział w procesie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Lokalizowanie obszarów wymagających optymalizacji oraz redukcji kosztów produkcji
  • Koordynowanie procesu testów technologicznych
  • Współpraca z innymi działami fabryki oraz centralą

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (techniczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcyjnym
  • Doświadczenie w pracy w branży chemicznej/kosmetycznej/spożywczej/farmaceutycznej lub pokrewnej
  • Znajomość narzędzi usprawniających procesy produkcyjne: np. 8D, RCA, Kaizen 12
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

na to stanowisko