Oferty pracy

Inżynier projektu (mechanika)
małopolskie
/ Skawina

Nr ref.: IPMS/AC/0219

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 6 lub 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, zasiłek urlopowy, prywatne ubezpieczenie, karta sportowa
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja prac związanych z przebudową hali oraz instalacją nowej linii
  • Udział i prowadzenie projektów inwestycyjnych (modernizacje i przenoszenie maszyn lub linii produkcyjnych)
  • Tworzenie specyfikacji, określanie zakresu projektów oraz poszczególnych zadań projektowych, koordynowanie realizacji projektów na różnych etapach
  • Przygotowanie oraz monitorowanie harmonogramów projektowych
  • Planowanie, kontrola oraz raportowanie budżetów projektów
  • Monitorowanie pracy firm zewnętrznych, kontrolowanie wykonywanych zadań pod kątem technicznym
  • Praca w porozumieniu z innymi działami w zależności od potrzeb projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w firmach produkcyjnych
  • Wiedza techniczna z obszaru mechaniki / pneumatyki / hydrauliki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy zespołu mile widziane
  • Gotowość do podjęcia pracy w Skawinie

na to stanowisko