Inżynier projektu

Oferta

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres roku z możliwością przedłużenia współpracy
  • Pracę dla klienta firmy Bergman – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Obowiązki

  • Realizacja projektów inwestycyjnych/modernizacyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • Planowanie, opracowywanie i zarządzanie zakresami, budżetami i harmonogramami projektów
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego (brak bezpośredniej podległości)
  • Specyfikacja wymagań, pozyskiwanie ofert i nadzorowanie pracy firm zewnętrznych
  • Weryfikacja założeń projektowych pod kątem technicznym
  • Przestrzeganie i nadzorowanie wymagań pod kątem jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Nadzór nad przepływem danych w projekcie i prawidłową komunikacją w zespołach

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi/modernizacyjnymi w obrębie zakładów produkcyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • Umiejętność koordynowania pracy zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Word, Excel, Power point, AutoCAD oraz programów do zarządzania projektami
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania złożonych problemów
  • Samodzielność, proaktywność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów