Branże

Specjalizacje

 • Automotive

  Współpracujemy z firmami oferującymi pełen wachlarz produktów i systemów branży motoryzacyjnej: auta, autobusy, części samochodowe, wyposażenie, prototypowanie, projektowanie układów, systemy kierownicze, systemy płynów. Dostarczamy klientom pracowników do obszarów R&D, utrzymania, rozwoju produktu, zakupów, sprzedaży.

  Dowiedz się więcej
 • Aerospace

  Pracujemy z liderami branży lotniczej oraz ich dostawcami. Zapewniamy firmom wsparcie rekrutacyjne oraz kontraktingowe. Oferujemy klientom także usługi biura projektowego, wyspecjalizowanego w opracowywaniu standardów projektowania dla lotnictwa i doświadczonego w pracy z zespołami rozproszonymi.

  Dowiedz się więcej
 • E-mobility 

  Inżynierowie, których zatrudniamy oraz ci zrekrutowani do naszych klientów tworzą przyszłość branży e-mobility. Pomagamy firmom buduować centra R&D w Polsce, zatrudniać specjalistów od rozwoju pojazdów elektrycznych (od motocykli po autobusy i samochody ciężarowe) oraz stacji ładowania.

  Dowiedz się więcej
 • Energia

  Pomagamy w zielonej transformacji dostarczając specjalistów do branży elektrycznej. Współpracujemy z firmami budującymi elektrownie, projektującymi i montującymi odnawialne źródła energii, zajmującymi się obróbką cieplną, systemami zasilania, projektowaniem układów energetycznych, produkcją instalacji.

  Dowiedz się więcej
 • IT

  W nowoczesnych firmach obszary inżynierii i IT są ze sobą mocno powiązane. Mamy doświadczenie w szukaniu specjalistów w obu tych dziedzinach i mamy szersze spojrzenie na rynek kandydatów niż firmy specjalizujące się wyłącznie w rekrutacjach IT.

  Dowiedz się więcej
 • Industry 4.0

  Rekrutowaliśmy pracowników do każdego obszaru działania firm przemysłowych: od managementu, poprzez utrzymanie, automatyzację, testowanie, robotykę, sprzedaż, zakupy, dostawy, administrację, po projektowanie. Wspólpracowaliśmy z kiludziesięcioma firmami zajmujących się różnorodnymi branżami. Dla niektórych z nich prowadzimy większość rekrutacji technicznych.

  Dowiedz się więcej
 • FMCG

  Współpracujemy z globalnymi oraz lokalnymi producetami żywności, kosmetyków oraz leków i suplementów diety. Dostarczamy im wysoko wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów do obszarów takich jak zarządzanie, jakość, automatyzacja, utrzymanie, elektryka, projektowanie.

  Dowiedz się więcej
 • AGD

  Wspieramy polskie oddziały globalnych marek w rekrutowaniu specjalistów z zakresu utrzymania, automatyzacji, jakości, projektowania, dostaw oraz programowania.

  Dowiedz się więcej

Szukasz pomocy przy realizacji projektów?

  Umów się na spotkanie, porozmawiamy o Twoich planach i potrzebach