Konferencja Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej
20 listopada braliśmy udział w panelu dyskusyjnym, na konferencji organizowanej przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. Nasz prezes, Tomasz Szpikowski, wypowiadał się na temat aktywności polskich przedsiębiorców na rynku niemieckim. W czasie…