Case study - ELectroMobility Poland

Co osiągnęliśmy?

Dzięki doskonałej współpracy z klientem oraz naszemu doświadczeniu, dostarczyliśmy firmie czterech wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnili ich oczekiwania i nadal są integralną częścią zespołu ElectroMobility Poland.

O kliencie

ElectroMobility Poland prowadzi prace nad stworzeniem polskiej marki samochodu elektrycznego Izera.

Oczekiwania i cele klienta

Firma Electromobility rozpoczynając swoją działalność, poszukiwała kluczowych profesjonalistów: dwóch kierowników kategorii w zakupach pośrednich, starszego inżyniera ds. jakości dostawców oraz lidera ds. opakowań. W kontekście rekrutacji kierowników kategorii zakupów pośrednich, priorytetem było znalezienie eksperta specjalizującego się w kategorii zakupów technicznych – inżynieryjnych, ale nie stricte produkcyjnych. Kluczowe było doświadczenie w nawiązywaniu współpracy z dostawcami usług informatycznych, inżynieryjnych oraz badawczo-rozwojowych. Choć specjaliści tacy istnieją w większych firmach, często ich zakres odpowiedzialności obejmuje także inne kategorie zakupowe.

Rozwój firmy wiązał się z perspektywą realnego wpływu kandydatów na prowadzenie projektów, co stanowiło dodatkowy atut oferty. Poza wymaganymi kwalifikacjami i kompetencjami twardymi, kluczowe dla klienta było dopasowanie osobowości kandydatów do kultury organizacyjnej. Dążono do budowy zespołu, który podzielałby wspólne wartości i chętnie pracował razem od samego początku.

Nasze podejście

Od początku nasza współpraca z Electromobility przebiegała niezwykle sprawnie. To zupełnie inna dynamika pracy z klientem, który rzeczywiście poszukuje konkretnych specjalistów i aktywnie reaguje na sygnały płynące z rynku.

Dzięki regularnym spotkaniom i raportom z postępów rekrutacji, udało nam się znaleźć idealnych kandydatów, którzy spełnili wszystkie oczekiwania klienta i z sukcesem dołączyli do ElectroMobility Poland. Firma wykazała się dużą elastycznością, otwierającą drzwi na pracę zdalną oraz inne formy współpracy. Dzięki temu proces rekrutacji spotkał się z pozytywnymi opiniami kandydatów, którzy wyrazili chęć podjęcia pracy w ElectroMobility Poland.

Pracownicy, których udało nam się pozyskać dla firmy ElectroMobility Poland, są nadal aktywnymi członkami zespołu, kontynuując swoją pracę po dziś dzień. Dodatkowo, utrzymujemy owocną współpracę z ElectroMobility Poland, pracując nad kolejnymi interesującymi projektami.