Case study - NORTHVOLT

Co osiągnęliśmy?

Dostarczyliśmy wysokiej jakości kandydatów w procesie gwarancyjnym.

O NORTHVOLT

Northvolt jest szwedzką firmą produkującą i rozwijającą baterie litowo-jonowe. Specjalizuje się w wytwarzaniu baterii do samochodów elektrycznych.

Oczekiwania i cele klienta

Kandydat zrekrutowany przez nas i wybrany przez firmę na stanowisko Inżyniera Testu, zrezygnował z pracy bezpośrednio przed jej rozpoczęciem. Od razu uruchmoliśmy proces gwarancyjny zapewniony w umowie. 

Northvolt szukał Inżyniera Testu, który będzie odpowiedzialny za elektryczną część projektu. Budowali nową linię produktową, aby zwiększyć możliwości produkcyjne firmy. Potencjalny pracownik musiał mieć wiedzę z zakresu elektryki oraz doświadczenie w pracy z wysokimi napięciami.

Nasze podejście

Zwracamy szczególną uwagę na wypełnienie procesu gwarancyjnego względem Klienta i traktujemy go priorytetowo. Chociaż w przypadku współpracy z Northvoltem profil kandydata był wymagający, znaleźliśmy i przedstawiliśmy Klientowi 3 nowych specjalistów zainteresowanych pracą, a Klient jednego z nich zdecydował się zatrudnić.

Klient docenił nasze zaangażowanie w proces gwarancyjny. Przedstawiciele firmy byli bardzo zadowoleni z nowych kandydatów. Po wcześniejszych doświadczeniach z innymi firmami rekrutacyjnymi mieli duże zastrzeżenia odnośnie do ich zaangażowania w wypełnienie gwarancji, jednak nasze podejście oraz standardy współpracy zmieniły ich opinię i zdecydowali się powierzyć Bergman Engineering wszystkie procesy rekrutacyjne.