Case Studies

Poznaj projekty, które przyspieszyliśmy z naszymi klientami. Skontaktuj się z działem sprzedaży: business@bergman-engineering.com i opowiedz nam o tym, jakiej pomocy potrzebujesz.

Case study - SOLARIS

Znaleźliśmy specjalistów do nowego działu badawczo-rozwojowego firmy. Zatrudniliśmy pracowników na różne stanowiska związane z wodorowymi i elektrycznymi układami napędowymi.

Case study - ELectroMobility Poland

Dzięki doskonałej współpracy z klientem oraz naszemu doświadczeniu, dostarczyliśmy firmie czterech wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnili ich oczekiwania i nadal są integralną częścią zespołu ElectroMobility Poland.

Case study - SMC

Dzięki naszej skuteczności i szybkiej reakcji klienta, od podania profilu kandydatów przez klienta do podpisania umowy z pracownikami minęły niespełna 3 tygodnie.

Case study - NITREX

W krótkim czasie znaleźliśmy 3 kandydatów na potrzebne stanowiska, co przełożyło się na kolejne 2 wspólne projekty w kolejnym roku, zakończone sukcesem.

Case study - Hager

Dostarczyliśmy kandydata z bardzo trudnym profilem, który spełnił oczekiwania klienta.

Case study - Westerberg

Znaleźliśmy odpowiedniego kandydata w bardzo krótkim czasie. Od podania profilu kandydata do podpisania umowy minęły tylko 2 tygodnie, co jest imponującym wynikiem w tego typu rekrutacjach.